Zaznacz stronę

Wojciech Olearnik

Z Norbertem miałem przyjemność współpracować kilkakrotnie. Niezwykle cenię jego twórcze i oryginalne podejście do sytuacji z którymi każdy spotkał lub spotka się w swojej menedżerskiej pracy. Współpraca z nim inspiruje i zmusza do myślenia oraz refleksji. Jeśli ktoś chce przyjechać na jego szkolenie i swoją aktywność ograniczyć wyłącznie do obecności- nie polecam. Szkolenia Norberta to takie wydarzenia  w których nie powinno się być dla frekwencji a siebie i swoich ludzi!

Gdy jedno ze szkoleń dla mnie i moich menedżerów miało być współprowadzone przez Norberta, postanowiłem przez całe 2 dni nie otwierać się przed swoim zespołem w kwestii mojej oceny Norberta, jego pracy, kompetencji, sposobu prowadzenia, moderowania naszego spotkania itd. Z racji, że wszyscy jechaliśmy razem, jednym busem, w drodze  powrotnej otworzyłem rozmowę nt. szkolenia w którym uczestniczyliśmy, ich wrażeń, ich wniosków oraz opinii nt. prowadzących. Jedna z ocen szczególnie zapadła mi w pamięć- dość dobrze podsumowując opinie, które wówczas pojawiały się: chciałabym aby już wszystkie nasze szkolenia prowadził Norbert.

Czasem dobrze jest coś powiedzieć do Norberta. Nie odpowie, ale zada pytanie. I  już nie musi padać żadna odpowiedź z jego strony- ta pojawia się samodzielnie w Tobie. I jest Twoją własną, celną odpowiedzią.

Wojciech Olearnik, Getin Bank, Dyrektor Regionu