Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/klient.dhosting.pl/ngrzybek/norbertgrzybek.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Agata Wysocka

Gdy szłam na swoje pierwsze spotkanie z Norbertem byłam zła, że nie jest kobietą. Miał być! W końcu chciałam mentorkę, która wesprze mnie swoim kobiecym doświadczeniem w mojej karierze młodej managerki. Lecz już po naszym pierwszym spotkaniu wiedziałam, że moja złość była bezpodstawna. Zaufałam Mu bez wahania. Norbert swoim doświadczeniem mentorskim, coachingowym i życiowym dał mi więcej niż wsparcie. Dał mi przestrzeń do rozwoju i przyjrzenia się swoim potrzebom. Pracowałam swoim tempem, lecz to Norbert otwierał mi oczy mocnymi pytaniami, nierzadko prowokatywnymi, co wspaniale ukazywało mi obszary do pracy.

Być może najważniejsze w pracy z Norbertem było to, iż Norbert jest autentyczny! Nie udaje i nie „pracuje” lecz JEST. Również w pracy ze mną wiedziałam, że cały czas JEST w moim procesie, że mi kibicuje i wspiera swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.

To dzięki Norbertowi zdobyłam się na odwagę i zaczęłam odkrywać w sobie swoje prawdziwe powołanie. Dziękuję!

Agata Wysocka
Norbert Grzybek | 602 717171 | poczta@norbertgrzybek.pl