Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/klient.dhosting.pl/ngrzybek/norbertgrzybek.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Arek Górski

Poznałem Norberta w 2016 roku na zajęciach z coachingu prowokatywnego. Wtedy już słyszałem o Norbercie, jako o człowieku od zadań specjalnych w obszarze rozwijania ludzi.

To, co mnie ujęło, to jego styl pracy. Norbert ma ogromne doświadczenie zawodowe. Wielość narzędzi i metod, którymi posługuje się na sali szkoleniowej robi wrażenie, a jeszcze większe wrażenie robi to, JAK się nimi posługuje. Będąc uczestnikiem jego warsztatów miałem ciągle poczucie, że każde jego działanie jest doskonale zaplanowane – wie, co robi i wie, jaki będzie tego efekt. Pracuje w sposób niesztampowy, co nakręca jeszcze bardziej JNie wyobrażałem sobie nawet, że tak można… Tego trzeba doświadczyć!

 Nie ma dla niego trudnych tematów, co czyni go ekspertem w swojej dziedzinie.

Przy tym jest niesamowicie pomocny, otwarty i ma fantastyczne „prowokatywne” poczucie humoru.

Arek Górski

Norbert Grzybek | 602 717171 | poczta@norbertgrzybek.pl