Zaznacz stronę

Ewa Wołowiec

Norberta znam i polecam od 2012 roku. Jest to osoba, która nieustannie mnie inspiruje do innego spojrzenia na świat! Poznałam Norberta gdy pracowałam w firmie Akzonobel na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Rozwoju i dostałam zadanie wsparcia nowego Dyrektora Sprzedaży w przekonaniu do siebie/swojego podejścia przyszłych współpracowników. Już wtedy w tzw. świecie trenerskim było pozytywnie słychać o Norbercie jako osobie od zadań specjalnych, człowieku zapowiadającym rewolucję na rynku szkoleniowym.

Gdy na spotkaniu handlowym poznałam Norberta wiedziałam, że tylko on i jego niestandardowe podejście do tematu może pomóc naszej firmie przejeść skutecznie ten proces zmiany. I tak rozpoczęła się nasza współpraca. Norbert przekonał nas swoją wiedzą merytoryczną jak również niesztampowym scenariuszem szkolenia, który zakładał podążanie za procesem dziejącym się w grupie podczas szkolenia. Była to bardzo odważna propozycja treningu i tylko taka osoba jak Norbert mogła poprowadzić to szkolenie. Norbert wie jak wprowadzić uczestnika w doświadczenie tak by on sam podjął decyzję czy to co się dzieje było jego zamierzonym celem czy jest tylko efektem starego utartego schematu myślenia a wszystko to okraszone jest wielką dawką humoru. Wiele osób po szkoleniu wracało do mnie z podziękowaniem, iż mogli poznać Norberta i jego pozytywne, twardo stąpające po ziemi podejście do świata. Dziękowali za możliwość doświadczenia i przeżycia podczas treningu tak różnorodnych emocji, które rozbijały w nich utarte spojrzenie na sytuację, w której się znaleźli. Wiedza i umiejętności, które nabyli nie tylko przydała im się w pracy ale również pozytywnie wpłynęła na życie rodzinne.

Jeżeli szukasz współpracy z człowiekiem bardzo otwartym, szczerym, dynamicznym o niepowtarzalnej osobowości, umiejącym sobie radzić z trudnymi emocjami uczestników podczas szkolenia – osoby mającą tzw. iskrą trenerską to z całego serca polecam Norberta.

Ewa Wołowiec