Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/klient.dhosting.pl/ngrzybek/norbertgrzybek.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Piotr Smyk

Piotr Smyk

Norberta cenię przede wszystkim za normalność.

Nie kreuje się na „guru”, który głosem nawiedzonego proroka ogłasza wszem i wobec, że koło jest okrągłe, albo  – serią starannie dobranych pytań „coachingowych” – sprawia, że dokonujesz innej sztuki iście cyrkowej: odczytujesz godzinę ze swojego własnego zegarka. Pomimo, że Norbert z nikim się nie ściga, to w moim głębokim przekonaniu z wieloma z tych najbardziej „znanych z tego, że są znani”, wygrywa już na starcie. Czym? Uczciwością, podejściem i polotem. I tą niezbędną dawką pokory, o której wielu mówi – a Grzybek ją w sobie faktycznie ma.

Spotkanie z Norbertem jest często czymś na kształt wpuszczenia powietrza do dusznego pokoju, w którym atmosfera jest gęsta nie od kłębiących się tam myśli, a od stężenia banału.

Piotr Smyk, Leadin, Prezes zarządu

Norbert Grzybek | 602 717171 | poczta@norbertgrzybek.pl