Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/klient.dhosting.pl/ngrzybek/norbertgrzybek.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Monika Wysocka

Przyszedł taki moment w moim życiu zawodowym, że się zatrzymałam. Pierwszy raz przystanęłam, żeby siebie usłyszeć, żeby sprawdzić , co zawodowo jest jeszcze dla mnie możliwe. I tak nie-przypadkiem dotarłam do Norberta. Mieliśmy indywidualne sesje coachingowe, które pracują we mnie do dziś. Pracowałam z wieloma ludźmi, byłam na wielu szkoleniach, warsztatach. Myślałam, że niewiele może mnie zaskoczyć. A jednak! Zaskoczyła mnie niezwykła uważność Norberta, życzliwa przestrzeń, w której czułam, że swobodnie i otwarcie mogę pracować, jego towarzyszenie bez osądu. Norbert ma niezwykłe wyczucie i celnie dobiera narzędzia, którymi pracuje. Sesje są intensywne i dają ogromną świadomość.
I tak w momencie, w którym sądziłam, że nic się już nie wydarzy….wydarzyło się bardzo wiele. Coaching prowokatywny, w którym Norbert dużo pracuje – dziś ja wykorzystuję w pracy i w życiu. Uczyłam się tych narzędzi na świetnych, innych niż wszystkie warsztatach, które Norbert współprowadził. Niezwykły, zwyczajny, ciekawy ludzi pasjonat życia. Człowiek, który całym sobą stoi za tym co robi.

Monika Wysocka
Norbert Grzybek | 602 717171 | poczta@norbertgrzybek.pl